Location : Home > D > DF1B-16S-2.5R
DF1B-16S-2.5R
Share on FacebookShare on Facebook
DF1B-16S-2.5R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1B-16S-2.5R standard package with RoHS 43120 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DF1B-16S-2.5R originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF1B-16S-2.5R 2.5mm Pitch Connector for Discrete Wire Connection (Product Compliant 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-87-049-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold