Location : Home > D > DF1B-12S-2.5R
DF1B-12S-2.5R
Share on FacebookShare on Facebook
DF1B-12S-2.5R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1B-12S-2.5R originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF1B-12S-2.5R CONN RECEPT HOUSING 12POS 2.5MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DF1B-12S-2.5R 2.5mm Pitch Connector for Discrete Wire Connection (Product Compliant 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com