Location : Home > D > DF19G-30S-1C
DF19G-30S-1C
Share on FacebookShare on Facebook
DF19G-30S-1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF19G-30S-1C ROSH 8687 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DF19G-30S-1C 1 mm-Pitch Low Profile Connector System for Wire to PCB Applications S 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DF19G-30S-1C CONN SOCKT CRIMP 30POS 1MM W/GRD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com