Location : Home > D > DF1502S-E3/45
DF1502S-E3/45
Share on FacebookShare on Facebook
DF1502S-E3/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1502S-E3/45 DIODE GPP 1.5A 200V 4SMD 241650 Vishay 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DF1502S-E3/45 DIODE GPP 1.5A 200V 4SMD 791600 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-054-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0399910310 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-282815-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-282815-9 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282815-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-282815-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 19POS .200 EKT Electronics Co., Ltd
1-282815-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER R/A 19POS .200 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
T37118-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37118-14-0 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37118-14-0 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87340-1822 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1645180000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645180000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 20POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1645180000 Weidmuller 157840 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645180000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PBC16SFAN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PBC16SFAN IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBC16SFAN NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PBC16SFAN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104549-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
104549-1 Electronics 26981 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1986726-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1986726-9 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1986726-9 TE Connectivity AMP Connectors 298450 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1623470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1623470000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1623470000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 11POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1623470000 Weidmuller 157890 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
499206-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
499206-1 Electronics 25009 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
499206-1 STOCK 43440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0512160800 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)