Location : Home > D > DF14-9S-1.25C
DF14-9S-1.25C
Share on FacebookShare on Facebook
DF14-9S-1.25C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF14-9S-1.25C standard package with RoHS 43100 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DF14-9S-1.25C 1.25mm Pitch Super Low profile Crimping Connector 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DF14-9S-1.25C CONN SOCKET 9POS 1.25MM CRIMP 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
04-7430-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 4POS TIN
04-7430-10 Aries Electronics 157460 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Unitronix Electronics Limited
04-7430-10 Aries Electronics 277510 2016+ CONN SOCKET SIP 4POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
04-7430-10 IC 57520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-088-13-062101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 88POS GOLD
510-83-088-13-062101 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-088-13-062101 Preci-Dip 157660 2016+ CONN SOCKET PGA 88POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-088-13-062101 Preci-Dip 278110 2016+ CONN SOCKET PGA 88POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-43-021-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-120-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-120-41-002101 Preci-Dip 147030 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-120-41-002101 Preci-Dip 288110 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com