Location : Home > D > DF14-8S-1.25C
DF14-8S-1.25C
Share on FacebookShare on Facebook
DF14-8S-1.25C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF14-8S-1.25C 1.25mm Pitch Super Low profile Crimping Connector 38793 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DF14-8S-1.25C originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DF14-8S-1.25C CONN SOCKET 8POS 1.25MM CRIMP 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com