Location : Home > D > DF14-8P-1.25H(55)
DF14-8P-1.25H(55)
Share on FacebookShare on Facebook
DF14-8P-1.25H(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF14-8P-1.25H(55) ROSH 8687 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DF14-8P-1.25H(55) RoHS Compliant 38285 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
DF14-8P-1.25H(55) 50000 HIROSE 15+ Excellent Electronics Components Inc
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DP25-YW Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 12-22 AWG
DP25-YW Eaton 147630 2016+ TERMINAL BLOCK 25A YELLOW Unitronix Electronics Limited
DP25-YW IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DP25-YW NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-041-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold