Location : Home > D > DF13A-20DP-1.25V(91)
DF13A-20DP-1.25V(91)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13A-20DP-1.25V(91) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
127-93-448-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
127-93-448-41-002000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
127-93-448-41-002000 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
127-93-448-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
127-93-448-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN SHRINK .400 48POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
20-6820-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-6820-90C Aries Electronics 157520 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-6820-90C Aries Electronics 277570 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-6820-90C IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CLT-142-02-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
812-22-004-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-004-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-004-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-004-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5449791 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5449791 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5449791 Phoenix Contact 157220 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5449791 Phoenix Contact 298990 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC211KFXD-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
NPPC211KFXD-RC IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPC211KFXD-RC NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC211KFXD-RC Sullins Connector Solutions 157460 2016+ CONN HEADER .100 21POS Unitronix Electronics Limited
325011-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
431710-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1-640508-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red 0.165" (4.20mm)
1-640508-0 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-640508-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT/CAP 3 POS MINI RECT EKT Electronics Co., Ltd
1-640508-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT/CAP 3 POS MINI RECT SIMEN Electronics Co.,Ltd
644892-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
644892-5 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
644892-5 TE Connectivity AMP Connectors 289010 2016+ CONN HEADER 5POS VERT .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
644892-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
644892-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 5POS VERT .100 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd