Location : Home > D > DF13A-20DP-1.25V(55)
DF13A-20DP-1.25V(55)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13A-20DP-1.25V(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13A-20DP-1.25V(55) CONN HEADER 20POS 1.25MM SMD AU 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-017-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold