Location : Home > D > DF13-9P-1.25DSA(20)
DF13-9P-1.25DSA(20)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13-9P-1.25DSA(20) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13-9P-1.25DSA(20) CONN HEADER 9POS 1.25MM STR TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-113-01-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3046144 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 10-26 AWG
3046144 Phoenix Contact 147890 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3046144 Phoenix Contact 288610 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-22-012-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-012-10-004101 38224 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
823-22-012-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-012-10-004101 IC 59580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
823-22-012-10-004101 Semiconductor 31845 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-102202-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-102202-5 Electronics 25821 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-102202-5 TYCO/AMP 42500 2012+ instockpleaseInquiry Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MDF7B-14P-2.54DSA(55) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
MDF7B-14P-2.54DSA(55) Hirose 120000 16+ 16+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
MDF7B-14P-2.54DSA(55) Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Power Agency Co.,Ltd
1961193 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1961193 Phoenix Contact 157440 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1961193 Phoenix Contact 297910 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1961193 PHOENIXCON 170 <3yrs Solid Technology Solutions, Inc.
1633700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1633700000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1633700000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 28POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1633700000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited