Location : Home > D > DF13-7P-1.25DSA(50)
DF13-7P-1.25DSA(50)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13-7P-1.25DSA(50) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13-7P-1.25DSA(50) CONN HEADER 7POS 1.25MM GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-147-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SFM210-LPSE-D39-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
315-87-154-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-87-154-41-003101 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1910995 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1910995 Phoenix Contact 147290 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1910995 Phoenix Contact 297870 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1950510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1950510000 Weidmuller 157770 2016+ BLZP 5.08/22/270F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
325135-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325135-25-0 IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-011-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-011-65-001101 Preci-Dip 146970 2016+ CONN HDR 11POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-011-65-001101 Preci-Dip 288470 2016+ CONN HDR 11POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
368037-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 20-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated