Location : Home > D > DF13-6P-1.25DSA(50)
DF13-6P-1.25DSA(50)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ESW-104-33-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle, Elevated Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
ESW-104-33-S-D 17895 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ESW-104-33-S-D IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESW-104-33-S-D NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPPC102KFMS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
319-10-104-00-006000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Mating Target Connector Through Hole
SSW-106-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-106-02-S-D Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSW-106-02-S-D NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-106-02-S-D IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPTC122KFMP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
NPTC122KFMP-RC IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPTC122KFMP-RC NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPTC122KFMP-RC Sullins Connector Solutions 157320 2016+ CONN HEADER .100 24POS Unitronix Electronics Limited
9-146276-0-08 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146276-0-08 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146276-0-08 TE Connectivity AMP Connectors 277990 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 08POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146276-0-08 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0521170411 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)
5-104549-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1741770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1741770000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1741770000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 15POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1741770000 Weidmuller 156950 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited