Location : Home > D > DF13-30DP-1.25V(82)
DF13-30DP-1.25V(82)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13-30DP-1.25V(82) distributors
FIS-6300-0001 NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40165-0015 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY MAT 500X300MM
40165-0015 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
85304AGI-01LFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 650MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
OS3101-ADP-CBL Industrial Controls, Meters Accessories CABL ADAPT ASSY OS3101 TO OS3100
OS3101-ADP-CBL IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OS3101-ADP-CBL NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C200H-CN329-EU Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE 9-25 PIN PT/PLC 3M
C200H-CN329-EU KEMET 36640 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C200H-CN329-EU KEMET 77510 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4DV85FC-0100CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 195.3125MHz 6-CLCC
8N4DV85FC-0100CDI IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DS1135LU-25 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Multiple, NonProgrammable 25ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
DS1135LU-25 Maxim Integrated Products 531 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DS1135LU-25 ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XCV400E-8BG432C originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XCV400E-8BG432C BGA 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCV400E-8BG432C XILINX 20000 2016+ BGA IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MAX198AENI IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX198AENI ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AFE4404YZPR TI 357 20+PB 15-DSBGA IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AFE4404YZPR TI 73500 20+PB DSBGA FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
MB90497GPMC-GS-251E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90495G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 64-LQFP (12x12)
MB96F683ABPMC-GS-108JAE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96680 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 96KB (96K x 8) FLASH 80-LQFP (12x12)
CWN-550-26-0021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
CWN-550-26-0021 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CWN-550-26-0021 NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
STMM-105-02-T-D-SM-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
STMM-105-02-T-D-SM-10 Samtec Inc. 157520 2016+ CONN HEA SHR 10 POS 2MM SMD Unitronix Electronics Limited
2-794618-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
2-794618-4 AMP 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
PTC04SADN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PTC04SADN IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTC04SADN Sullins Connector Solutions 147190 2016+ CONN HEADER .100 SINGL STR 4POS Unitronix Electronics Limited
PTC04SADN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
DF13-30DP-1.25V(80) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
DF13-30DP-1.25V(80) Hirose Electric Co Ltd 157020 2016+ CONN HDR 30POS 1.25MM SMD AU Unitronix Electronics Limited
DF13-30DP-1.25V(80) IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF13-30DP-1.25V(91) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
DF13-30DP-1.25V(91) Hirose Electric Co Ltd 157770 2016+ CONN HDR 30POS 1.25MM SMD AU Unitronix Electronics Limited