Location : Home > D > DF13-2P-1.25DSA(50)
DF13-2P-1.25DSA(50)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13-2P-1.25DSA(50) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13-2P-1.25DSA(50) CONN HEADER 2POS 1.25MM GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
323-87-151-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
323-87-151-41-001101 IC 60050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
323-87-151-41-001101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
323-87-151-41-001101 Preci-Dip 288610 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com