Location : Home > D > DF13-12P-1.25V(50)
DF13-12P-1.25V(50)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13-12P-1.25V(50) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13-12P-1.25V(50) CONN HEADER 12POS 1.25MM SMD AU 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3210172 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect Gray 12-26 AWG
3210172 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210172 Phoenix Contact 147250 2016+ CONN TERM BLK W/TEST DISC 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3210172 Phoenix Contact 287990 2016+ CONN TERM BLK W/TEST DISC 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-026-10-249101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-026-10-249101 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-026-10-249101 Preci-Dip 147220 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-026-10-249101 Preci-Dip 288090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-87-030-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-030-10-003101 Preci-Dip 147810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-030-10-003101 Preci-Dip 288070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-008-10-216101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-008-10-216101 Preci-Dip 147550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
SFH31-NPPB-D21-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
SFH31-NPPB-D21-SP-BK IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFH31-NPPB-D21-SP-BK Sullins Connector Solutions 157390 2016+ CONN HEADER .050 42POS Unitronix Electronics Limited
821-22-039-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 39 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-039-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-039-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
821-22-039-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 39POS SNGL .137 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-039-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 39POS SNGL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0050304461 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.165" (4.20mm)
0022288250 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 25 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
0022288250 MOLEX 1125 09+ROHS 25P Hong Kong Chaoxinic Limited
1534101-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)
1534101-1 TE Connectivity AMP Connectors 278510 2016+ MQS RECEPT HOUSING 16POS BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1534101-1 Tyco Electronics 8000 2012+ MQS RECEPT HOUSING 16POS BLACK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com