Location : Home > D > DF13-10DP-1.25V(95)
DF13-10DP-1.25V(95)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13-10DP-1.25V(95) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13-10DP-1.25V(95) 687549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76EC-0031CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 80MHz 6-CLCC
FIS-0003-0215G NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7789210015 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-S300-RV24 CBL ASSY
7789210015 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75FC-0063CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 24MHz 6-CLCC
70177-1092 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-2-0500 05000C SFTY EDGE
A1010B-PLG68I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC6VHX380T-3FF1923C Xilinx Inc 6 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90349CASPFV-GS-711E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 256KB (256K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
72V205L15PFGI8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SYNC 16KX9 15NS 64QFP
72V205L15PFGI8 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX4415ESA 05+ 1028 2012+ SOP IC Agent Electronics CO.
MAX4415ESA 05+ 18000 2016+ SOP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MAX4415ESA MAXIM 2000 2013+ Low-Power, +3V/+, 400MHz Single-Supply Op Amps with Rail-to-Rail Outpu Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
MC33901WEFR2 FREESCALE 989000 16+ROHS SOP8 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
MC33901WEFR2 IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MC33901WEFR2 NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AT24C16D-PUM Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 16KBIT 1MHZ 8DIP
AT24C16D-PUM Atmel 5209 15+ 8-PDIP Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
10-89-4666 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 66 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
10-89-4666 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-89-4666 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10-89-4666 Molex Connector Corporation 147200 2016+ CONN HEADER 66POS .100 R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
54202-T0811LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
54202-T0811LF Amphenol FCI 157770 2016+ CONN HDR DUAL 0.100 SMT Unitronix Electronics Limited
54202-T0811LF IC 57150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-794666-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin-Lead
2-794666-2 TE Connectivity AMP Connectors 157710 2016+ CONN HEADER 22POS VERT TIN 4.2MM Unitronix Electronics Limited
2-794666-2 TE Connectivity AMP Connectors 297750 2016+ CONN HEADER 22POS VERT TIN 4.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-794666-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
PZC10SBAN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PZC10SBAN IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PZC10SBAN Sullins Connector Solutions 156960 2016+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 10POS Unitronix Electronics Limited
PZC10SBAN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 10POS enkaite Electronics Co., Ltd
09185646927 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
DF13-10DP-1.25V(91) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold