Location : Home > D > DF13-10DP-1.25V(55)
DF13-10DP-1.25V(55)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13-10DP-1.25V(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13-10DP-1.25V(55) CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD AU 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929841-01-30-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-1546109-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546109-9 IC 57920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546109-9 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546109-9 TE Connectivity AMP Connectors 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
410-87-258-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-87-258-01-640101 Preci-Dip 147660 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-258-01-640101 Preci-Dip 287310 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com