Location : Home > D > DF13-10DP-1.25V(25)
DF13-10DP-1.25V(25)
Share on FacebookShare on Facebook
DF13-10DP-1.25V(25) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF13-10DP-1.25V(25) CONN HEADER 10POS 1.25MM SMD TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0791098617 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
316-87-131-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-131-41-002101 Preci-Dip 147330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-131-41-002101 Preci-Dip 288710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-098-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-S20-SD-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-S20-SD-BK Sullins Connector Solutions 157820 2016+ CONN HDR FMAL 20POS 1MM GOLD SMT Unitronix Electronics Limited
801-83-010-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-010-66-001101 Preci-Dip 157290 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-010-66-001101 Preci-Dip 298110 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-83-121-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-121-01-666101 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-121-01-666101 Preci-Dip 157570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
T37051-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37051-14-0 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37051-14-0 NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-110-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-110-41-002101 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-110-41-002101 Preci-Dip 157260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-110-41-002101 Preci-Dip 297370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0353630860 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
0436500427 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
1762787 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762787 Phoenix Contact 157290 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1762787 Phoenix Contact 297790 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com