Location : Home > D > DF12A-60DS-0.5V(80)
DF12A-60DS-0.5V(80)
CA3106E16S-1SB06 Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
GTC06SB36-3S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 6C 3#0 3#12 SKT PLUG
2M801-008-26NF8-200PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 6C 4#23 2#20 PIN PLUG THR
DL64R24-57S6-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 57 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TV06RW-19-35HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
CA3108E32-15PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
N/MS3108B28-21PY Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
GTS030-28-51P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 12C 12#12 PIN RECP WALL
D15S91C6PL00 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Press-Fit
TVS06RF-19-11PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
FX8C-80P-SV2(71) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 80 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
KPTC05-12-8P Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
TVP00RGQW-17-52P Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
0545482233 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 22 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle