Location : Home > D > DF11Z-32DP-2V(27)
DF11Z-32DP-2V(27)
Share on FacebookShare on Facebook
DF11Z-32DP-2V(27) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF11Z-32DP-2V(27) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
DF11Z-32DP-2V(27) CONN HDR 32POS 157650 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IDT5V2305PGI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 200MHz 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
IDT5V2305PGI 678954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
IDT5V2305PGI IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDT5V2305PGI Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2730983 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories License Key Inline Series
2730983 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XWT-OD16-1 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Output Module DIN Rail
XWT-OD16-1 687549 13+ fenyang electronics co.,ltd
XWT-OD16-1 687549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
XWT-OD16-1 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XWT-OD16-1 originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
43158-1872 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment TRIM KIT 18" X 72" UMMAT AL