Location : Home > D > DF11Z-18DS-2V(20)
DF11Z-18DS-2V(20)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431001-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431001-18-0 IC 59350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-10-110-10-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Mating Target Connector Through Hole, Right Angle
433615-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433615-15-0 IC 59410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-020-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-020-30-002101 Preci-Dip 157220 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-020-30-002101 Preci-Dip 299050 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1880164 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)