Location : Home > D > DF11Z-12DP-2V(27)
DF11Z-12DP-2V(27)
Share on FacebookShare on Facebook
DF11Z-12DP-2V(27) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF11Z-12DP-2V(27) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L77SDD50S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
TV07DZ-25-43PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
PXM6011/22P/CR/0405/SN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 22 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
951440-2061609-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 40POS 2MM SMD
97-4101E14S-2P-290 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings AB 4C 4#16S PIN RECP
180-M26-213R001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
4-640429-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 11POS 24AWG MTA156
OSTTS11515C Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTTS11515C On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLK PLUG 11POS 5.08MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
OSTTS11515C On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLK PLUG 11POS 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.
OSTTS11515C On Shore Technology Inc. 157330 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
966443-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325241-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
951116-8622-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
951116-8622-AR 3M 157280 2016+ CONN HEADER 16POS 2MM VERT SLD Unitronix Electronics Limited
951116-8622-AR 3M 277730 2016+ CONN HEADER 16POS 2MM VERT SLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
951116-8622-AR IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0010977165 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1069900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers PLUG JUMPER 5MM 2POS
1069900000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1069900000 Weidmuller 8000 2012+ PLUG JUMPER 5MM 2POS EKT Electronics Co., Ltd
1069900000 Weidmuller 8000 2012+ PLUG JUMPER 5MM 2POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
350641-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.240" (6.10mm) Through Hole Tin
350641-1 IC 39142 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
350641-1 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
350641-1 TE Connectivity AMP Connectors 298690 2016+ CONN HEADER SOCKET VERT 6POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387236706 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories COVER W-A-R 6 KITTH
0387103507 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
3110-30-003-12-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
3110-30-003-12-00 CNC Tech 147030 2016+ CONN HEADER 0.079 30 POS Unitronix Electronics Limited
3110-30-003-12-00 CNC Tech 288170 2016+ CONN HEADER 0.079 30 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com