Location : Home > D > DF11G-20DP-2V(50)
DF11G-20DP-2V(50)
Share on FacebookShare on Facebook
DF11G-20DP-2V(50) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF11G-20DP-2V(50) CONN HEADER 20POS 2MM SMD GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
111-93-424-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
111-93-424-41-001000 IC 56400 17+ 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
111-93-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
111-93-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
111-93-424-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN LONGTL .400 24POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd