Location : Home > D > DF11CZ-12DS-2V(22)
DF11CZ-12DS-2V(22)
Share on FacebookShare on Facebook
DF11CZ-12DS-2V(22) distributors
L17H2615130HT Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25, 9 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
1888542-2 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
AFD51-24-61PW-6141 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
09696835421 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D SUB MA 20A PCB ANGLED SOLDER C
JT06RE18-28S Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 28C 26#20 2#16 SKT PLUG
CTVP00RW-9-35HB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 6C 6#22D PIN RECP
GTC02R22-22S-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#8 SKT RECP BOX
0015446826 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
6-104078-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
0440680107 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold
432115-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
432115-24-0 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
178482-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.156" (3.96mm)
178482-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
178482-1 Distributor 110910 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
178482-1 IC 37612 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
178482-1 Tyco 9800 2014+ 2014+ Leading(HK) IC Distributor Limited
2029166-2 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38530-07-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38530-07-0 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38530-07-0 NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB031NFFN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
LPPB031NFFN-RC 36653 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
LPPB031NFFN-RC 17650 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
LPPB031NFFN-RC NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BS14P-SHF-1AA(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
BS14P-SHF-1AA(LF)(SN) 44760 ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
801-87-011-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-011-10-143101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
803-83-010-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-010-30-480101 Preci-Dip 147540 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-010-30-480101 Preci-Dip 298370 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-83-109-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-83-109-41-035101 Preci-Dip 147440 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-83-109-41-035101 Preci-Dip 298170 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com