Location : Home > D > DF11C-18DP-2V(57)
DF11C-18DP-2V(57)
Share on FacebookShare on Facebook
DF11C-18DP-2V(57) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
63453-330LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
801-87-011-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-011-66-001101 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-011-66-001101 Preci-Dip 157120 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-011-66-001101 Preci-Dip 299190 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-034-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 34 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-034-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-034-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS SNGL .275 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-034-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS SNGL .275 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-034-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS SNGL .275 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd