Location : Home > D > DF11-26DP-2DS(24)
DF11-26DP-2DS(24)
Share on FacebookShare on Facebook
DF11-26DP-2DS(24) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF11-26DP-2DS(24) CONN HEADER 26POS 2MM RT ANG TIN 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
18-81000-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-81000-310C Aries Electronics 156980 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-81000-310C Aries Electronics 278370 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-81000-310C IC 56570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSM-124-S-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
100-PRS15031-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
100-PRS15031-16 IC 59350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430400-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430400-16-0 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1800286 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1800286 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1800286 Phoenix Contact 157180 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1800286 Phoenix Contact 298490 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-87456-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 50 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)