Location : Home > D > DF11-18DP-2DSA(01)
DF11-18DP-2DSA(01)
T38175-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38175-11-0 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38175-11-0 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
115-93-636-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD
115-93-636-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
115-93-636-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157210 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
115-93-636-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
115-93-636-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN LOWPRO .600 36POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0015453150 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1-1776489-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1776489-8 TE Connectivity AMP Connectors 157610 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776489-8 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776489-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776489-8 Tyco Electronics 8000 2012+ HDR UNSHROUDED 18POS 5MM BLU TPC Global Service Co.Ltd.
5031482490 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount, Right Angle Tin
310-83-109-41-105191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-83-109-41-105191 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-109-41-105191 Preci-Dip 157080 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-770166-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole Gold
830-10-013-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
830-10-013-20-001101 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-013-20-001101 Preci-Dip 147170 2016+ CONN HDR 13POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
830-10-013-20-001101 Preci-Dip 278950 2016+ CONN HDR 13POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929836-02-12-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929836-02-12-RK 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
929836-02-12-RK 3M 277730 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929836-02-12-RK 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929836-02-12-RK 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS TPC Global Service Co.Ltd.
1-640525-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.165" (4.20mm)
1-640525-0 Semiconductor 20435 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-640525-0 STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-640525-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-640525-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 24 POS MINI RECT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-440055-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-440055-4 Electronics 27209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-440055-4 Electronics 27209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
207153-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red 0.197" (5.00mm)
207153-1 Distributor 234030 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
207153-1 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
207153-1 STOCK 46470 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
207153-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 6 POS METRIMATE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
20021511-00026T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
20021511-00026T4LF Amphenol FCI 147420 2016+ HD VT TH SHRD Unitronix Electronics Limited
833-87-008-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-008-10-453101 Preci-Dip 156970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-008-10-453101 Preci-Dip 298870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-316094-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
100495-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 15-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated