Location : Home > D > DF1-8S-2.5R28(05)
DF1-8S-2.5R28(05)
TM2REA-1204(50) Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P2C R/A UNSHLD
54112-101080800LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 8POS 0.100" T/H
1-1393681-9 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) 1.6/5.6 Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Panel Mount, Bulkhead - Front or Rear Side Nut Solder
BACC63BV20F25P10 Connectors, Interconnects Circular Connectors 25 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3100A32-8P Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 30C 24#16 6#12 PIN RECP
1776809 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776809 Phoenix Contact 157220 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1776809 Phoenix Contact 288390 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1976320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 135¡ã Through Hole
1976320000 Weidmuller 157210 2016+ SC 3.81/15/135G 3.2SN GN BX Unitronix Electronics Limited
CT-24 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.546" (13.86mm) Barrier Block Connector, Screws
CT-24 brenda@hon 98500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1768949 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1768949 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1768949 Phoenix Contact 156940 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1768949 Phoenix Contact 287750 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A21930609CA Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A21930609CA Eaton 157210 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A21930609CA IC 40400 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A21930609CA NEW 88730 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0351550204 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.098" (2.50mm)
1051032:0006 N/A 8 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
473-10-246-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM
473-10-246-00-001101 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
473-10-246-00-001101 Preci-Dip 147530 2016+ HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
473-10-246-00-001101 Preci-Dip 279130 2016+ HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5431039 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
5431039 Phoenix Contact 147220 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5431039 Phoenix Contact 278990 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431500-06-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws