Location : Home > D > DF1-6S-2.5R24(05)
DF1-6S-2.5R24(05)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1-6S-2.5R24(05) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1-6S-2.5R24(05) CONN SOCKET 6POS IDC 24AWG TIN 157660 Hirose Electric Co Ltd 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DSR110A Industrial Controls, Meters Monitor - Current/Voltage - Relay Output CONTROL RELAY UNDER VOLT 110VAC
DSR110A 567894 13+ fenyang electronics co.,ltd
DSR110A 567894 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DSR110A IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DSR110A NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9P960AFLFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLK BUFF DUAL DDR 48SSOP
9P960AFLFT 789455 13+ fenkey electronics co.,ltd
9P960AFLFT 789455 13+ fenyang electronics co.,ltd
9P960AFLFT 789455 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
9P960AFLFT IC 56070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9LPRS471CKLF 789455 13+ fenyang electronics co.,ltd
9LPRS471CKLF 789455 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
9LPRS471CKLF IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7789106030 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-UNIV-RV36 CBL ASSY
8N3SV75EC-0011CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N4DV85EC-0107CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 187.5MHz, 150MHz 6-CLCC
8N4DV85EC-0107CDI8 IC 57690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
814S208BKILF IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4QV01KG-0149CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 350MHz, 312.5MHz, 175MHz, 156.25MHz 10-CLCC
8N4QV01KG-0149CDI IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3QV01LG-0150CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 400MHz, 1GHz, 250MHz 10-CLCC
8N3QV01LG-0150CDI IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AX250-2FGG256 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AX250-2FGG256 N/A 83325 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AX250-2FGG256 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MCIMX6X1CVK08AB Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microprocessors ARM? Cortex?-A9, ARM? Cortex?-M4 Microprocessor IC i.MX6SX 2 Core, 32-Bit 200MHz, 800MHz 400-MAPBGA (14x14)
MB90030PMC-GS-115E1 FU 19640 15+ QFP Ameyic Electronics Corp.
MB90030PMC-GS-115E1 FU 27950 1512+ QFP Unitronix Electronics Limited
MB90030PMC-GS-115E1 FU 32524 2014+ QFP ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MB90030PMC-GS-115E1 FU 9650 14+ QFP Philchip Electronics Co.,Ltd.
R5F21284SYSP#W4 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers R8C R8C/2x/28 Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-LSSOP
R5F21284SYSP#W4 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R5F21284SYSP#W4 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MKV10Z128VLH7 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ Kinetis KV Microcontroller IC 32-Bit 75MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
852-80-022-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
852-80-022-30-001101 IC 56420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-80-022-30-001101 Preci-Dip 157160 2016+ CONN HDR 22POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-80-022-30-001101 Preci-Dip 288370 2016+ CONN HDR 22POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929710-03-20 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929710-03-20 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
929710-03-20 3M 287930 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 40POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929710-03-20 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 40POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929710-03-20 IC 57580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PZC27SAEN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 27 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PZC27SAEN IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PZC27SAEN Sullins Connector Solutions 147560 2016+ CONN HEADER .100 SINGL STR 27POS Unitronix Electronics Limited
PZC27SAEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ CONN HEADER .100 SINGL STR 27POS enkaite Electronics Co., Ltd
3-640434-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 6 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 24 AWG
3-640434-6 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4-643816-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 12 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 28 AWG
4-643816-2 Distributor 163330 17+ 17+ Microtranik Components sales@microtranik.com
4-643816-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-643816-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 12POS 28AWG MTA100 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com