Location : Home > D > DF1-12P-2.5DSA(05)
DF1-12P-2.5DSA(05)
Share on FacebookShare on Facebook
DF1-12P-2.5DSA(05) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF1-12P-2.5DSA(05) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/20WG11PE-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
PXM7011/32S/CR/0709 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
172-E25-103R011 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup
DCM13X6PJK127 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB COMBO 13X6
0428170032 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERM MALE 8AWG GOLD CRIMP
87124-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 22-26AWG 30AU CRIMP
PXM7010/32S/CR/0911/SN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
D38999/26FJ4SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 56 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
M24308/7-15Z Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug for Male Contacts Connector, Panel Mount Solder Cup
DCDM-15S6E5-18.0B Connectors, Interconnects D-Sub Connectors MICRO 15 SKT 18" RBW
FCE17E09PM400 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
0395372411 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1032990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1032990000 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1032990000 Weidmuller 157650 2016+ CONN HEADER 16POS 3.81MM R/A BK Unitronix Electronics Limited
1032990000 Weidmuller 287310 2016+ CONN HEADER 16POS 3.81MM R/A BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DMC-M 20-22 PN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings CONN DMC 20POS
DMC-M 20-22 PN TE Connectivity Deutsch Connec 140100 17+/18+ CONN DMC 20POS FindCores Electronics Co.,Ltd.
DMC-M 20-22 PN TE Connectivity Deutsch Connec 157749 2015+ CONN DMC 20POS Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DMC-M 20-22 PN TE Connectivity Deutsch Connec 288250 2016+ CONN DMC 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431505-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431505-08-0 IC 59800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386007316 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-292251-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
1-292251-2 TE Connectivity AMP Connectors 278930 2016+ CONN HDR 12POS VERT 2MM TIN T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-292251-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR 12POS VERT 2MM TIN T/H Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-292251-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR 12POS VERT 2MM TIN T/H TPC Global Service Co.Ltd.
1986156-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3.5MM UNSHROUDED HEADER, BLACK,
1986156-4 TE Connectivity AMP Connectors 139590 NEW RoHS 3.5MM UNSHROUDED HEADER BLACK FindCores Electronics Inc.
1986156-4 TE Connectivity AMP Connectors 157239 2015+ 3.5MM UNSHROUDED HEADER BLACK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1986156-4 TE Connectivity AMP Connectors 278730 2016+ 3.5MM UNSHROUDED HEADER BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1986156-4 TE Connectivity AMP Connectors 87990 2015+ 3.5MM UNSHROUDED HEADER BLACK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com