Location : Home > D > DEMO9S12NE64
DEMO9S12NE64
Share on FacebookShare on Facebook
DEMO9S12NE64 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DEMO9S12NE64 1 FREESCALE 07+ stock starlight electronics (HK) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RWS-30A-24/A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 30W
R1S-0512/HP Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 05VIN 12VOUT
R1S-0512/HP IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R1S-0512/HP NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NTE0515MC Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 5VIN 15V SGL 1KV
NTE0515MC STOCK 46600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
RAM-2405S/H Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER DC/DC 24VIN 5VOUT 1W
RAM-2405S/H IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RAM-2405S/H NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RAM-2405S/H RECOM 58186 17+ SIPDIP EKT Electronics Co., Ltd
RAM-2405S/H RECOM 58186 17+ SIPDIP Power Agency Co.,Ltd
REC3-1212SRW/H2/A/M/SMD Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 9-18VIN 12VOUT
REC3-0515SRW/H2/A/M/SMD/CTRL Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN 15VOUT
ZL9117MAIRZ-T Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 0.6-3.6V 61W
ZL9117MAIRZ-T IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZL9117MAIRZ-T Zarlink 27991 14+/15+ more stock available Philchip Electronics Limited
ZL9117MAIRZ-T Zarlink 97290 2014+ Quality Assurance Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
G6D-F4B DC12 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose with Socket Relay 4PST (4 Form A) 12VDC Coil DIN Rail
G6D-F4B DC12 Omron 52000 12+ RELAY GEN PURPOSE 4PST 3A 12V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
G6D-F4B DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div 8000 16+ RELAY GEN PURPOSE 4PST 3A 12V SIMEN Electronics Co.,Ltd
G6D-F4B DC12 Semiconductor 21143 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2953977 Relays Power Relays, Over 2 Amps RELAY MODULE DIN RAIL 2PDT 120V