Location : Home > D > DE2E3KY472MN3AM02
DE2E3KY472MN3AM02
Share on FacebookShare on Facebook
DE2E3KY472MN3AM02 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DE2E3KY472MN3AM02 Ceramic Disc Capacitors 0.0047uF 250 Volts 0.2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
DE2E3KY472MN3AM02 Ceramic Disc Capacitors 0.0047uF 250 Volts 0.2 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DE2E3KY472MN3AM02 CAP CER 4700PF 250V 20 RADIAL 1450000 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com