Location : Home > D > DDZX6V8C-13
DDZX6V8C-13
Share on FacebookShare on Facebook
DDZX6V8C-13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DDZX6V8C-13 Zener Diodes 300mW Power DIS 300MW 6.8V 0.9V Vf 80,000 Diodes Inc. 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd