Location : Home > D > DDZX27D-7
DDZX27D-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DDZX27D-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DDZX27D-7 DIODES SOD323 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DDZX27D-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DDZX27D-7 DIODE ZENER 27V 300MW SOT23-3 139550 Diodes Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DDZX27D-7 687549 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DDZX27D-7 DIODE ZENER 27V 300MW SOT23-3 241780 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DDZX27D-7 687549 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
DDZX27D-7 SOD323 13000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
DDZX27D-7 24000 ZETEX/DIODES 1147+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387206225 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws