Location : Home > D > DDZX22D-7
DDZX22D-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DDZX22D-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DDZX22D-7 DIODES SOT23 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DDZX22D-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DDZX22D-7 DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3 139830 Diodes Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DDZX22D-7 DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3 262210 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DDZX22D-7 SOT23 11900 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
DDZX22D-7 3000 ZETEX/DIODES 1007+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
APTM50A15FT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 500V 25A SP1
APTM50A15FT1G Microsemi 2850 15+ MOSFET MODULE PHASE LEG SP1 Alphatek Technology Limited
APTM50A15FT1G Microsemi 5000 12+ SP1 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BSS138DW-7-F Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 50V 0.2A SC70-6
BSS138DW-7-F 38036 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BSS138DW-7-F DIODES INC 42000 mail:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
BSS138DW-7-F STOCK 46530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0387290773 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PCINSL 2 ASY E
1587-1 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.360" (9.14mm) Tin
1587-1 EZ 13285 2016+ TO263 enkaite Electronics Co., Ltd
1587-1 EZ 45 13-14+ TO263 Nego IC Co.Doris@negoic.com
788516-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors Firewire (IEEE 1394) Receptacle Connector 6 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
788516-1 IC 59950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
788516-1 TYCO 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
7695-3 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap M3 Through Hole, Right Angle