Location : Home > D > DDZX22D-7
DDZX22D-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DDZX22D-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DDZX22D-7 DIODES SOT23 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DDZX22D-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DDZX22D-7 DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3 139830 Diodes Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DDZX22D-7 DIODE ZENER 22V 300MW SOT23-3 262210 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DDZX22D-7 SOT23 11900 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
DDZX22D-7 3000 ZETEX/DIODES 1007+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1894980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole