Location : Home > D > DDZ10BQ-7
DDZ10BQ-7
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRF3711ZSTRR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 92A D2PAK
IRF3711ZSTRR 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRF3711ZSTRR IR 242010 1538+ MOSFET N-CH 20V 92A D2PAK Alphatek Technology Limited
IRF3711ZSTRR IR 242010 1538+ MOSFET N-CH 20V 92A D2PAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRF3711ZSTRR NEW 88300 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2SK4099LS Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 8.5A TO-220FI
2SK4099LS Electronics 27699 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2SK4099LS IC 38882 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2SK4099LS ON Semiconductor 899500 1525+ 1525+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IXTP76N075T Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 75V 76A TO-220
IXTP76N075T IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IXTP76N075T IXYS 596900 1525+ MOSFET N-CH 75V 76A TO-220 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IXTP76N075T NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EH 1V Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 600MA AXIAL
EH 1V IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EH 1V NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1881406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.098" (2.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1881406 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1881406 Electronics 26380 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1881406 Phoenix Contact 287670 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1783710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole
1783710000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1783710000 Weidmuller 298610 2016+ TERM BLOCK PCB 2POS 15.00MM GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1783710000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 2POS 15.00MM GRAY Global Thunder Electronics Co.,Ltd
OSTHM227080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
OSTHM227080 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHM227080 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHM227080 On Shore Technology Inc. 157520 2016+ CONN TERM BLOCK 22POS 5MM Unitronix Electronics Limited
HM07908000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
HM07908000J0G Amphenol FCI 147230 2016+ 750 TB SP CLA DIP SOLDER Unitronix Electronics Limited
HM07908000J0G IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HM07908000J0G NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
691132700006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
714-83-128-31-012101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Solder
714-83-128-31-012101 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-83-128-31-012101 Preci-Dip 156960 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-128-31-012101 Preci-Dip 278750 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0088-3-17-01-30-27-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Wire Wrap Press-Fit
0088-3-17-01-30-27-02-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3104-3-00-01-00-00-08-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.040" (1.02mm) Dia
63522-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 15-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated