Location : Home > D > DDMY36W4P
DDMY36W4P
FFA.0S.722.CN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories COLLET FFA.0S. - 2.2MM DIA
RJE051881310 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
LJT00RE13-22S Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 22C 22#22M SKT RECP
AXG140144 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 40 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
AXG140144 PANASONIC 10000 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
AXG140144 PANASONIC 4418197 20+PB FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AXG140144 PANASONIC 4418547 20+PB IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1888174-6 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT ASSEM 36POS VERT
MS24264R22T19S8-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 19C 19#16 SKT RECP
DEUH-9P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
416-87-268-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
430713-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430713-24-0 IC 60090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KUH6B Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.625" (15.88mm) Barrier Block Connector, Screws
KUH6B Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERMINAL BLOCK DBL ROW BASE MNT EKT Electronics Co., Ltd
KUH6B Cooper/Bussmann 8000 2012+ TERMINAL BLOCK DBL ROW BASE MNT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
KUH6B Cooper/Bussmann 8000 2015+ TERMINAL BLOCK DBL ROW BASE MNT enkaite Electronics Co., Ltd
KUH6B IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-021-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-70-021-10-002101 IC 57380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-021-10-002101 Preci-Dip 157160 2016+ CONN HDR 21POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-70-021-10-002101 Preci-Dip 279150 2016+ CONN HDR 21POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com