Location : Home > D > DDMD50PF
DDMD50PF
88-569741-98P Connectors, Interconnects Circular Connectors JTP02RE-8-98P-014 W/ PC CON
EN3P8MXPKG Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
DJT14E21-41BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
VN02 010 0131 2 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Contacts SOCKET CONTACT 100PCS
TVS07RK-15-18A Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 18C 18#20 PIN J/N RECP
PC06A-12-3P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
TVPS00RF-13-35HE Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3108A22-14SY-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 19C 19#16 SKT PLUG
M50-3202745 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector Gold 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle
BACC63DB13-4SNH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings BACC 4C 4#16 SKT PLUG SS
PT00A-22-55P Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
AIB6-18-3PS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 2C 2#12 PIN PLUG
556591-1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
3448-4650 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Accessories STRAIN RELIEF 50 POS
746613-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Board In, Direct Wire to Board 16 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC 28 AWG, Stranded; 26-30 AWG, Solid Through Hole
746613-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 16 POS .100 TIN DIP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com