Location : Home > D > DDMA50SNMBK52
DDMA50SNMBK52
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3471L22-12P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
20021444-00008T8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECPT 8POS GOLD IDC DL
142-0701-481 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Panel Mount, Press Fit (Knurled) Solder Cup
97-4106A10SL-3S Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings AB 3C 3#16S SKT PLUG
KJL7T13B4AN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
1944750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1944750000 Weidmuller 147370 2016+ CONN PLUG FEMALE 6POS PCB Unitronix Electronics Limited
1944750000 Weidmuller 287890 2016+ CONN PLUG FEMALE 6POS PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HIF3C-20D-2.54C Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.100" (2.54mm)
HIF3C-20D-2.54C STOCK 43550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
HIF3C-20D-2.54C Hirose Electric Co Ltd 157460 2016+ CONN HOUSING 20POS 2.54MM DUAL Unitronix Electronics Limited
HIF3C-20D-2.54C IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HIF3C-20D-2.54C NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VM17550200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM17550200J0G Amphenol FCI 147750 2016+ 508 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
VM17550200J0G IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM17550200J0G NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3030377 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers FBS 1/5/8-6
5440583 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5440583 Phoenix Contact 146950 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5440583 Phoenix Contact 298050 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
009176001001006 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors - Contacts CONN SSL IDC CONTACT 1POS SOLDER
433100-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws