Location : Home > D > DDMA50SFO
DDMA50SFO
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D25S24A6RL09LF Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder Paste
97-3108A24-9PZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#4 PIN PLUG
172117-30 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) N Type Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Panel Mount, Square Flange Solder
JTPQ00RT-14-5P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings JT 5C 5#16 PIN WALL RECP
DBMAM25S-FO Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 25 F CRIMP F0 ZINC
MS3476L18-30PZ-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 30 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
D38999/24WG11JA Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DEMMD9P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 9 M SOD G50 ZINC
1863350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1835148 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1835148 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1835148 Phoenix Contact 156950 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1835148 Phoenix Contact 287910 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CC3616-000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings I/O CONN
CC3616-000 IC 39290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CC3616-000 TE Connectivity Aerospace, Def 139550 NEW RoHS I/O CONN FindCores Electronics Inc.
CC3616-000 TE Connectivity Aerospace, Def 241780 1538+ I/O CONN AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
292165-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
292165-4 IC 59620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
292165-4 STOCK 46880 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
292165-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
826953-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
826953-8 TE Connectivity AMP Connectors 157390 2016+ CONN HEADER BRKWY 16POS R/A TIN Unitronix Electronics Limited
826953-8 TE Connectivity AMP Connectors 277870 2016+ CONN HEADER BRKWY 16POS R/A TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387112812 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws