Location : Home > D > DDM50P400
DDM50P400
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DTS20W23-21BC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 21 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
206973-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
G125-MS15005L0P Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold
G125-MS15005L0P Harwin Inc. 147250 2016+ 1.25MM M HSG 50POS SMT Unitronix Electronics Limited
G125-MS15005L0P IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
G125-MS15005L0P NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1780121 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1780121 Phoenix Contact 157250 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1780121 Phoenix Contact 288510 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
184270-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 POS. PLUG ASSY W/CPA, KEY A
184270-1 IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
184270-1 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ 3 POS. PLUG ASSY W/CPA KEY A Unitronix Electronics Limited
184270-1 TE Connectivity AMP Connectors 289130 2016+ 3 POS. PLUG ASSY W/CPA KEY A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
184270-1 TEConnectivity/AMP 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
0395373415 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0395100712 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020009-G181B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
20020009-G181B01LF Amphenol FCI 147870 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020009-G181B01LF Amphenol FCI 278590 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020009-G181B01LF IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPPC131LGBN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PPPC131LGBN-RC 35988 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
PPPC131LGBN-RC 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
316-83-102-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-102-41-002101 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-102-41-002101 Preci-Dip 146950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-102-41-002101 Preci-Dip 297590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1959192 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1959192 Phoenix Contact 147030 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1959192 Phoenix Contact 297890 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-87-005-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-87-005-40-001101 Preci-Dip 147010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-005-40-001101 Preci-Dip 298290 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com