Location : Home > D > DD50P0L4
DD50P0L4
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CTVPS00RF-23-53HD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 53C 53#20 PIN RECP
10-569782-05P Connectors, Interconnects Circular Connectors TVS07RK-11-5P W/ PC CON
CA3106F28-12P13 Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Silver
MS3108R22-22P Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
TV06RQK-19-18PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
BACC45FM18-14S9 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
87023-640 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector Gold or Gold, GXT? 0.050" (1.27mm) Surface Mount
87023-640 FCI 8000 2012+ CONN RECPT 80POS .050 SMT DUAL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com