Location : Home > D > DCMM37SZNMBK52
DCMM37SZNMBK52
GTCL06LCF18-10S-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#12 SKT PLUG
AFD51-20-41SX-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DTS20F23-55PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
172-037-282-031 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
CTVPS00RF-15-97PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
829155-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5P AMP-QUICK STLEI
CFTD-19 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
CFTD-19 Curtis Industries 147120 2016+ CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CFTD-19 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFTD-19 NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-796985-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
5-796985-0 38655 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
5-796985-0 Semiconductor 21283 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
5-796985-0 STOCK 45980 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
5-796985-0 STOCK 45980 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1516660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1516660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1516660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 19POS 90 ORG Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1516660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 19POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1516660000 Weidmuller 157790 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1744291-1 IC 57590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386190051 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB 5 ASY P
473-10-246-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM
473-10-246-00-001101 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
473-10-246-00-001101 Preci-Dip 147530 2016+ HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
473-10-246-00-001101 Preci-Dip 279130 2016+ HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387290033 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC 14 ASY C
1002300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1002300000 Distributor 182150 17+RoHS Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
1002300000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 4POS TPC Global Service Co.Ltd.
1002300000 Weidmuller 147270 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1002300000 Weidmuller 277310 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6800113 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers CONN TERM BLK JUMPER 3POS
52746-0790 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 7 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle