Location : Home > D > DCMC702U063AA2B
DCMC702U063AA2B
Share on FacebookShare on Facebook
DCMC702U063AA2B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DCMC702U063AA2B originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DCMC702U063AA2B CAP ALUM 7000UF 63V SCREW 26978 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
DCMC702U063AA2B 687549 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
DCMC702U063AA2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 7000uF 63V -10+75 1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
DCMC702U063AA2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 7000uF 63V -10+75 1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DCMC702U063AA2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 7000uF 63V -10+75 1 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-W1-24-9-100 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD