Location : Home > D > DCMC103M400FE5F
DCMC103M400FE5F
Share on FacebookShare on Facebook
DCMC103M400FE5F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DCMC103M400FE5F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DCMC103M400FE5F CAP ALUM 10000UF 20 400V SCREW 1334200 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DCMC103M400FE5F Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 10000uF 400Volts 0.2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.