Location : Home > D > DCM662T400DG2B
DCM662T400DG2B
Share on FacebookShare on Facebook
DCM662T400DG2B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DCM662T400DG2B CAP ALUM 6600UF 400V SCREW 705600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DCM662T400DG2B CAP ALUM 6600UF 400V SCREW 1322600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
DCM662T400DG2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400V 6600uF Case 3.0 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
DCM662T400DG2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400V 6600uF Case 3.0 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DCM662T400DG2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400V 6600uF Case 3.0 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd