Location : Home > D > DCM37SDA197
DCM37SDA197
Share on FacebookShare on Facebook
DCM37SDA197 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5555764-1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
DTS26F19-35HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
M24308/3-5F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
GTS06AF36-5S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#0 SKT PLUG
CIR030FP-40A-38P-F80-VO Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 38 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
CIR030FP-40A-38P-F80-VO ITT Cannon, LLC 157250 2016+ CONN HSG RCPT 38POS PNL MNT PIN Unitronix Electronics Limited
CIR030FP-40A-38P-F80-VO NEW 87370 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
FCC17A15SC68B Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
172-E15-111R031 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
AFD51-12-8PN-6140 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
0705430250 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1829293 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1829293 Phoenix Contact 157760 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1829293 Phoenix Contact 287370 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1670760071 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1670760071 Weidmuller 157060 2016+ TERMINAL MARKERS KSW 4 10/5.08 Unitronix Electronics Limited
0804109:0031 N/A 7 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
0804109:0031 Phoenix Contact 157680 2016+ ADHESIVE MARKER CARD 31-40 Unitronix Electronics Limited
0908143216 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Palladium-Nickel
SLW9R-5C7LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 9 Position CIC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Through Hole, Right Angle
DCM-37S-D Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder