Location : Home > D > DCM21WA4PX
DCM21WA4PX
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0955012601 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD
CTVS06RF-17-6SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
GTS00AF36-14S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 16C 5#8 5#12 6#16 SKT RECP
1-640623-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 13POS 28AWG MTA100
DAMMZ3H3SNA101 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 3W3 F PCB STR HP G50 CAD
AIT6TA28-5SS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 5C 2#16 1#12 2#4 SKT PLUG
3-641224-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 7POS 22AWG MTA-156
97-3107B20-4SX-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#12 SKT PLUG
5445850 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
5445850 Phoenix Contact 157240 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5445850 Phoenix Contact 288130 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PS-D4C26 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 26 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
PS-D4C26 ELECTRONIC 26610 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PS-D4C26 IC 38671 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
PS-D4C26 STOCK 46720 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0334710602 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.138" (3.50mm)
38211-0107 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
38211-0107 IC 56560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
38211-0107 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
38211-0107 Molex Connector Corporation 8000 2012+ CONN BARRIER STRIP 7POS .563 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
38211-0107 STOCK 43010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0424920306 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
25-0600-11 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386915708 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387110409 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
5147733-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin