Location : Home > D > DCDM100CS
DCDM100CS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/26FE35PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
1-1445322-0 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
97-3107B22-12SZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 3#16, 2#8 SKT PLUG
MS3106B22-14PW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 19C 19#16 PIN PLUG
KPT7A14-18SEW Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
FA1-NESP-PCB-0 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB, Fakra Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Board Edge, Cutout Solder
MS3106A20-22SX-RES Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 6C 3#8 3#16 SKT PLUG
AIT1CG22-14SS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 19C 19#16 SKT RECP
MS27468T13B4J-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
AFD58-16-26PN-6140 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
ECN.1M.307.XLM Connectors, Interconnects Circular Connectors CONN PNL MNT RCPT
046232103015800+ Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 3 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount